SARIYER BELEDİYESPOR’DAN ÖNEMLİ GALİBİYET

14 Ekim 2020
792

SARIYER BELEDİYESPOR’DAN ÖNEMLİ GALİBİYET

Misli.com Sultanlar Ligi 9. hafta mücadelesinde Aksaray’a konuk olan Sarıyer Belediyespor, set vermeden 3 puanın sahibi oldu. Aksaray Spor Salonu’nda oynanan Kuzeyboru – Sarıyer Belediyespor karşılaşmasının setleri 15-25, 23- 25 ve 18-25 olarak sonuçlandı.

Maç Sonu Yorumlar

Gökhan Çokşen:

Öncelikle teknik ekibimi ve sporcu arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Zorlu korona sürecinden çıkan sporcularımızın çabası ile zor bir dönemde psikolojik olarak bizi rahatlatan bir galibiyet oldu.

Miniriye Vatansever:

İhtiyacımız olan bir galibiyetti. Deplasman da galip gelip, 3-0 net bir skor almak galibiyetimize daha çok değer kattı. Hedefimiz önümüzdeki maçları da kazanıp kendimize üst sıralarda yer bulmak. Bundan sonraki her maç, her sayı bizim için önemli bunun değerini bilerek oynayacağız. Galibiyette payı olan takım arkadaşlarımı, teknik ekibimizi ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Bizden desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Genç'e ve Sarıyer halkına teşekkür ederiz.

KUZEYBORU 0-3 SARIYER BLD Salon: Aksaray Spor Salonu Hakemler: İsmail Yıldırım, Zafer Özmen Setler: 15-25, 23-25, 18-25 Süre: 89 dakika 


Create AccountLog In Your Account