DİĞER 1.LİG BAYAN B HABERLERİ

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Final Etabı’nınheyecanı, TRT SPOR 2'de

25 Nisan 2021
243

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Final Etabı’nın tüm heyecanı, TRT SPOR 2 ekranlarından voleybol severler ile buluşacak.26-27-28 Nisan 2021 tarihlerinde İzmir TVF Atatürk Voleybol Salonu Sigorta Shop Spor Kompleksi’nde oynanacak toplam 6 karşılaşma, TRT Spor 2’den canlı olarak ekranlara gelecek.Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi final etabının maç programı şu şekilde:TARİHSAATMAÇYAYIN26...

Sigorta Shop B Grubunu 2. sırada Bitirdi

04 Nisan 2021
846

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi 22. ve son haftasında Sigorta Shop deplasmanda Bolu Bld.'ye 3-0 mağlup oldu. 17 Temmuz Spor Salonu'nda oynanan mücadelede yedek ağırlıklı bir kadroyla sahada yer alan Sigorta Shop, 9-25, 20-25 ve 17-25'lik set skorlarıyla kaybetti.Böylelikle B Grubu'nu 15 galibiyet ve 46 puanla 2. sırada tamamlayan Sigorta Sjop,...

Sigorta Shop Kadın Takımı Yemekte Buluştu

12 Mart 2021
829

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi B Grubu ekiplerinden Sigorta Shop, Antalyaspor deplasmanı öncesinde yemekte buluştu. Perşembe günü Quick China'da gerçekleşen organizasyonda, normal sezon ve play-off karşılaşmaları öncesi teknik heyet ve oyuncular moral depoladı.Oldukça neşeli geçen yemek, çekilen fotoğrafla birlikte sona erdi.

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Başladı

11 Ekim 2020
807

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi’nde 1. hafta, bugün A ve B gruplarında oynanan karşılaşmalarla sona erdi.Günün sonuçları şu şekilde:MAÇ SONUCUSETLERÇiftlikköy Bld. – M.E.Marmara Akademi: 3-225-27, 15-25, 25-23, 25-16, 15-13Karşıyaka  – Çanakkale Bld.: 3-119-25, 25-11, 25-18, 25-16Fenerbahçe – Edremit Bld. Altınoluk: 3-125-23, 25-20, 24-26, 25-22İstanbul BBSK – İzmirspor: 3-125-20, 25-20, 19-25,...

2020-2021 voleybol sezonu Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi Başlıyor

08 Ekim 2020
577

2020-2021 voleybol sezonu Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde heyecan, yarın (09 Ekim Cuma), saat 14.00’te oynanacak Özel Gelişim Koleji – Büyükçekmece Voleybol Akademi karşılaşması ile başlayacak.1.haftanın maç programı şöyle:A GRUBUTARİHSAATMAÇYAYIN09 Ekim Cuma14.00Özel Gelişim Koleji-Büyükçekmece Vol. Akademi 11 Ekim Pazar14.00Çiftlikköy Bld. – M.E.Marmara Akademi 11 Ekim Pazar16.00Karşıyaka – Çanakkale Bld. 11 Ekim Pazar16.30Fenerbahçe...

Create Account



Log In Your Account