Filenin 5 başarılı kadını, saç bakımında Dyson teknolojilerine güveniyor!

06 Haziran 2024
192

Filenin 5 başarılı kadını, saç bakımında Dyson teknolojilerine güveniyor!

 Güçlü Kadınlar, Güçlü Saçlar

Dyson, güzellik teknolojisi ve saç bilimine yaptığı küresel yatırımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. 2024 yılının başından itibaren üç yeni güzellik ürününün lansmanını yapan Dyson, bu yılın ilerleyen dönemlerinde yeni teknolojilerini tanıtmayı planlıyor. Aynı zamanda güzellik portföyündeki araştırma ve teknoloji gelişimini hızlandıran, yüksek bütçeli yatırımlarını da sürdürüyor.

Sekiz yıl önce, saçları güçlü ve sağlıklı tutarken kontrollü hava akışı ve akıllı ısı kontrolü kullanarak hızlı şekilde kurutan Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesini piyasaya sürerek saç bakımında devrim yaratan Dyson, Supersonic™ piyasaya çıktığı günden bu yana aşırı ısı hasarına maruz kalmayı sınırlandırarak tüm saç tipleri için kusursuz stiller sağlamak üzere tasarlanmış saç şekillendirme teknolojileri geliştirdi. Dyson saç şekillendirme teknolojilerinin performansı, saçın yapısından hava akışı dinamiklerine kadar termal, mekanik ve kimyasal hasarın etkisini ortaya çıkaran on yıllık bir araştırmadan kaynaklanıyor. Marka, Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi dışında, Türkiye pazarında Dyson Airwrap™ saç şekillendirme ve kurutma seti, Dyson Corrale™ ve Dyson Airstrait™ saç düzleştiricileri ile kullanıcılarıyla buluşuyor.

Güçlü Kadınlar, Dyson Reklam Filminde Buluştu!

Dyson, bu yatırımların bir parçası olarak da Türkiye’nin önde gelen güçlü kadın sporcularıyla bir araya gelerek bir reklam filmine imza attı. Genç kızlara ilham veren, beş sevilen sporcu, voleybol sahasında buluşarak birlikte hem antreman yaptı hem de antreman sonrasında Dyson güzellik ürünleriyle saçlarını şekillendirdi. Melissa Vargas, Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesinin Hassas Kurutma Başlığı ile saçını kuruturken, Ebrar Karakurt ise Dyson Şekillendirici Başlık ile saçını şekillendirdi. Eda Erdem, Dyson Airwrap™ saç şekillendirme ve kurutma seti ile havalı bukleler oluştururken, Gizem Örge, Coanda Etkili Kurutma Başlığını kullanıp saçındaki elektriklenmeleri gidererek pürüzsüz bir görünüm elde etti. Zehra Güneş, Dyson Airstrait™ saç düzleştirici ile şekillendirdiği doğal düzlükteki saçları ile göz kamaştırdı. Reklam filminde, kızların topa güçlü vuruşları ve Dyson’ın güçlü hava akımı teknolojisi birbiriyle muhteşem bir uyum sergiledi.