GALATASARAY DA Asuman Baş'a teşekkür plaketi

02 Mayıs 2024
258

GALATASARAY DA Asuman Baş'a teşekkür plaketi

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara, Galatasaray Daikin Kadın Voleybol Takımının 2 sezondur takım menajerliğini üstlenen Asuman Baş'a emeklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park’ta gerçekleşen plaket takdim töreninde Galatasaray Voleybol Şubesi İdari Menajeri Neslihan Turan, Galatasaray Voleybol Şubesi İdari Menajer Yardımcısı Neşve Büyükbayram ve Galatasaray HDI Sigorta Takım Menajeri Mehmetcan Şamlı da yer aldı.

Plaket takdiminin ardından Başkan Yardımcısı  Mehmet Cibara ile Asuman Baş,  açıklamalarda bulundu.

 Mehmet Cibara, şu ifadeleri kullandı:

“Asuman, gerçekten çok zor bir senede çok başarılı oldu. Hem takımın yeniden toparlanmasında hem yeni transferlerin yapılmasında, ofis içinde daha da fazlası yurt içi ve yurt dışı deplasmanlarında, bazen çocuğunu bile 3-4 gün görmeden çok fedakarca çalıştı ve çok da başarılı oldu. Tabii ki hiç ayrılmasını istemezdik ama kendi kararı. Biz de saygıyla karşılıyoruz. Bu kısa sürede de olsa Galatasaray’a verdiği hizmetlerden ve emeklerden dolayı kendisine bir plaket takdim ettik.”

Asuman Baş ise şunları söyledi:

"Hem mutluyum hem hüzünlüyüm aslında. Çünkü Galatasaray bana çok şey kattı. Öncelikle çok onore oldum. Bu plaketi bana layık gören yöneticilerime, ekip arkadaşlarıma ve bu anı paylaşan sizlere çok teşekkür ederim. İki senede çok şey öğrendim. Umarım ilerleyen zamanlarda da yolumuz tekrar kesişir. Çünkü çok fazla gönül bağım olan bir yer. Ben mutlu ayrılıyorum. Ekip arkadaşlarımın da önümüzdeki senelerde çok çok iyi işler yapacağına inanıyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir gün benim için. Tüm Galatasaray ailesine de her platformda başarılar diliyorum."


Create AccountLog In Your Account