KİĞILI’DA RAHAT VE ÖZGÜVENLİ DÖNÜŞÜM, BARIŞ ARDUÇ’UN ROL ALDIĞI YENİ REKLAM FİLMİ İLE DEVAM EDİYOR

20 Nisan 2024
206

KİĞILI’DA RAHAT VE ÖZGÜVENLİ DÖNÜŞÜM,

BARIŞ ARDUÇ’UN ROL ALDIĞI YENİ REKLAM FİLMİ İLE DEVAM EDİYOR

 

İlkbahar – yaz sezonu reklam filminde Arduç, “Üstüme Rahat Bi’ Şeyler Alayım” diyor ve şıklığından, rahatlığından ödün vermeyenleri, bu yaz Kiğılı’dan üstlerine rahat bi’ şeyler almaya davet ediyor.

 

Türkiye'nin öncü erkek giyim moda perakende markası Kiğılı, geçtiğimiz yıl başlattığı rahat ve özgüvenli dönüşüm stratejisinin yeni reklam kampanyasını, başarılı oyuncu Barış Arduç iş birliği ile hayata geçirdi.

 

85 yıllık marka DNA’sını koruyarak, özünü geleceğe taşımak amacıyla geçtiğimiz yıl dönüşüm yolculuğunu başlatan ve rahatlık ve özgüven kavramlarını sahiplenen Kiğılı, “Kiğılı’dasın Rahatsın” çatısı altında, bir erkeğin hayatının her anında Kiğılı markasıyla yer almayı hedefliyor. 85. yılında her zaman genç ve öncü bir marka olarak başlattığı dönüşümü desteklemek için Kiğılı, marka gücünü Barış Arduç’un karizmatik ve özgün tarzı ile birleştiriyor. 

 

Erkek giyim modasına damga vurmayı hedefleyen iş birliğinin duyurusu niteliğindeki yeni sezon reklam kampanyası, Barış Arduç’un hayatındaki farklı anlarda Kiğılı ile her zaman rahat hissettiğinin altını çiziyor. Arduç’un bornozuyla kapıyı açıp “üstüme rahat bi’ şeyler alıp, geliyorum” demesiyle başlayan kampanya filminde, rahatlık ve şıklığından ödün vermeyen Barış Arduç’un iş ve sosyal hayatı dışında özel anlarda da Kiğılı ile daima şık ve daima rahat olduğunu görüyoruz. Üstüne rahat bi’ şeyler giymeden hiçbir yere gitmeyen Barış Arduç, casual, spor, takım elbise gibi farklı tarz ve stilde kombinler ile Kiğılı’nın her an rahatlık ve özgüven sunduğunu akılda kalıcı bir şekilde vurguluyor. 

 

Barış Arduç'un karizması ile Kiğılı'nın köklü geçmişi ve ülke sınırlarını aşan kalitesini bir araya getiren kampanya, erkek moda dünyasında unutulmaz bir iz bırakmayı hedefliyor.

 

Reklam Filmi 4129 Grey / Ogilvy İstanbul imzası taşırken, filmin yönetmenliğini Anima İstanbul’dan Engin Erden üstleniyor.